Szkolenia BHP
Nadzór i obsługa BHP
Audyty warunków pracy

Bitmor

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1998 r. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu bhp i ppoż., szeroki wachlarz szkoleń, kompleksowy nadzór nad warunkami pracy oraz analizowanie ryzyka zawodowego. Przygotowujemy oraz prowadzimy dokumentację firm z zakresu bhp, jak również nadzorujemy sporządzanie instrukcji (w tym instrukcji obsługi, bhp, instrukcji stanowiskowych i bezpieczeństwa). Służymy konsultacjami z zakresu prawa pracy oraz w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciwpożarową.

Współpracujemy z firmami w oparciu o stałe umowy lub doraźne dostarczanie usług uzależnione od bieżących potrzeb danej firmy. Stale doskonalimy nasze kwalifikacje, zdobywając uprawnienia i wiedzę wymaganą zarówno przepisami w ramach prowadzonej działalności, jak również wynikającymi z naszych zainteresowań szeroko pojętą tematyką związaną z bezpieczeństwem pracy. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z pokrewnych branż oraz instytucjami takimi jak Państwowa Inspekcja Sanitarna, Państwowa Straż Pożarna oraz Ośrodkami Medycyny pracy.

Posiadamy szeroki wachlarz doświadczeń w różnych branżach: morskiej, spedycyjnej, budowlanej, obsługujemy biura, sklepy, punkty gastronomiczne, firmy farmaceutyczne i kosmetyczne oraz wiele innych.

Dowiedz się więcej ...

nasza oferta

Proponujemy Państwu szeroko pojętą ofertą z zakresu bhp i ppoż. W ramach oferowanych usług zyskają Państwo pełen profesjonalizm połączony z dużym doświadczeniem naszych pracowników oraz optymalizację kosztów własnej firmy.

Dowiedz się więcej ...