Szkolenia BHP Gdynia
Usługi BHP Gdynia

Nasza Firma

Stała Współpraca

Szkolenia BHP

Szukasz profesjonalnej obsługi bhp? Zgłoś się do nas, zapewnimy Ci rzetelną obsługę Twojej firmy.
Dbasz o swoją firmę? Zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich pracowników? Zapraszamy do współpracy!
Nie potrzebujesz stałej obsługi bhp lecz zależy Ci na profesjonalnej obsłudze okazjonalnej? Zgłoś się do nas.
Szkolenia BHP Gdańsk
Ważne Informacje
Centrum szkoleniowe Bitmor.
Zapraszamy do centrum szkoleniowego firmy Bitmor w budynku Morskiej Agencji Gdynia przy ulicy Wendy 15 w Gdyni. Ze względu na ciągłość w przeprowadzaniu szkoleń, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania tak, aby nasi pracownicy mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu.
czytaj więcej...
Stała współpraca PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,


Forma stałej współpracy z naszą firmą daje Państwu najwięcej korzyści. Przejmujemy od Państwa pełny zakres obowiązków związanych z obsługą bhp. Przypilnujemy terminów szkoleń wstępnych i okresowych, będziemy prowadzić pełną wymaganą prawem dokumentację obejmującą m.in.: rejestry szkoleń, wypadków, sporządzimy oceny ryzyka zawodowego, instrukcje stanowiskowe i wiele innych. Służyć będziemy konsultacjami nie tylko z zakresu bhp i p/poż. ale także z dziedzin prawa pracy i przepisów branżowych. Dokonywać będziemy okresowych audytów stanu bezpieczeństwa pracy w Państwa firmie.
Wszelkie szkolenia przeprowadzamy w oparciu o indywidualnie opracowane programy szkoleń, na terenie siedziby pracodawcy lub na miejscu przez niego wskazanym, w czasie dogodnym dla zlecającego. Szkolenia przeprowadzamy również w naszym centrum szkoleń w Gdyni, przy ulicy Wendy.

Dysponujemy własnym nowoczesnym sprzętem do prezentacji audiowizualnych oraz materiałami dydaktycznymi (slajdy, filmy, prezentacje branżowe).

Istnieje możliwość prowadzenie wykładów w języku angielskim.

 
Kurs BHP Gdynia


Strona główna | O nas | Oferta | Cennik | Współpraca | Druki | Kontakt © 2012 BITMOR . All rights reserved.